[Pre-owned] PLEATS PLEASE pleated wide pants PP13-JF136
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 3016009087086-352
Gender Women
Item Name pleated wide pants
Color purple
Model Number PP13-JF136
Material  100% polyester
Country of Manufacture Japan
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size 3
Waist 62cm (24 in)
Hips 93.5 cm (36 1/2 in)
Thigh 35.5 cm (13 1/2 in)
Hem Width 61.5cm (24 in)
Rise(back) 33.5cm (13 in)
Inseam(back) 59cm (23 in)