[Pre-owned] Hysteric Glamour short-sleeved shirt 02172AH10
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 1073001939807-194
Gender Men
Item Name short-sleeved shirt
Color black
Model Number 02172AH10
Material  100% linen
Country of Manufacture Japan
Notes Domestic distributorship: Yes
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size M
Shoulder Width 44cm (17 in)
Body Width 54cm (21 in)
Sleeve Length 25.5cm (10 in)