[Pre-owned] GROUND Y long-sleeved shirt GA-B21-020
ขาย ขายหมดแล้ว
การส่งสินค้า คำนวณเมื่อชำระเงิน
Number 1034013511696-039
Gender Men
Item Name long-sleeved shirt
Color white
Model Number GA-B21-020
Material 100% cotton
Country of Manufacture Japan
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size 3
Shoulder Width 52cm (20 in)
Body Width 64 cm (25 in)
Sleeve Length 62cm (24 in)
Length 85cm (33 in)