[Pre-owned] Y's pants MS-P14-001
판매 매진
배송 결제시 계산.
Number 1000390170658-000
Gender Men
Item Name pants
Color black
Model Number MS-P14-001
Material 100% cotton
Country of Manufacture made in Japan
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size 4
Waist 76.5 cm (30 in)
Hips 113 cm (44 in)
Thigh 72.5cm (28 1/2 in)
Hem Width 49.5 cm (19 in)
Rise(back) 36cm (14 in)
Inseam(back) 77 cm (30 in)