[Pre-owned] WTAPS military field jacket 21WVDT-SHM03
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 3064001615783-291
Gender Men
Item Name military field jacket
Color olive
Model Number 21WVDT-SHM03
Material 100% cotton
Country of Manufacture made in Japan
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size 03
Shoulder Width 54cm (21 in)
Body Width 62cm (24 in)
Sleeve Length 57cm (22 in)
Length 72 cm (28 in)