[Pre-owned] RICK OWENS RICK OWENS sarouel pants RU13F03007-E
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 1002008471935-002
Gender Men
Item Name RICK OWENS sarouel pants
Color Black×Navy
Model Number RU13F03007-E
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size 46
Waist 71.5 cm (28 in)
Hips 101 cm (39 1/2 in)
Thigh 54cm (21 in)
Hem Width 33.5cm (13 in)
Rise(back) 49.5 cm (19 in)
Inseam(back) 36cm (14 in)