[Pre-owned] LIMI feu Pleated all-in-one LR-D25-200
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
Number 3100000139476-512
Gender Women
Item Name Pleated all-in-one
Color black
Model Number LR-D25-200
Material Rayon 62 Cupra 35 3% silk
Condition ★★★☆☆☆ : Good
Size sadist
Waist 64.0cm (25 in)
Hips 172.0cm (67 1/2 in)
Thigh 94.0 cm (37 in)
Hem Width 34.0cm (13 in)
Rise 59.0cm (23 in)
Inseam 46.0cm (18 in)
Total Length 150.0cm (59 in)